• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Wypróbuj outsourcing szkoleń

Jak często zdarza się, że Państwa firma nie może skorzystać z usług nowych dostawców, ponieważ nie ma ich w systemie zakupów? Aby skorzystać z nowych rozwiązań i ofert, które do tej pory były niedostępne, wystarczy dodać wyłącznie jednego dostawcę – EduBroker. Zapewniamy pośrednictwo w zakupie udziału w szkoleniach otwartych i zamkniętych, seminariach, kongresach i konferencjach a także usługę doboru odpowiednich ofert szkoleniowych zbieżnych z potrzebami rozwojowymi firmy.

Outsourcing szkoleń to usługa, która może być uzupełnieniem zasobów przedsiębiorstwa w obszarze wyszukiwania i rejestrowania uczestników na szkolenia lub alternatywą w przypadku braku zasobów kadrowych w tym zakresie. Nasza usługa pomaga działom HR skoncentrować się na koordynacji procesów rozwojowych w organizacji, a firmom pozwala na ograniczenie kosztów. Dodatkowym atutem współpracy jest wsparcie zakresie tworzenia budżetu szkoleniowego. Posiadamy również aplikację informatyczną do obsługi ramowych umów outsourcingowych.

Jak to działa?

Wystarczy, że firma przekaże nam listę indywidualnych potrzeb szkoleniowych swoich pracowników. Każdej osobie przedstawimy kilka sprawdzonych szkoleń odbywających się w preferowanej lokalizacji i odpowiednim terminie. Po wyborze szkolenia wypełnimy zamówienie na szkolenie i zarejestrujemy uczestnika. Następnie przekażemy zainteresowanej osobie potwierdzenie wraz z informacjami organizacyjnymi. Aby uniknąć dodatkowych formalności, nasza firma wykonuje zapłatę za wybrane szkolenie dostawcy.

W przypadku szkoleń zamkniętych przedstawiamy oferty rekomendowanych sprawdzonych oferentów. Propozycje są zbieżne i dostosowane do planów rozwojowych organizacji. Po uzyskaniu akceptacji danego rozwiązania, negocjujemy warunki realizacji w wybranym oferentem. Po realizacji szkolenia dokonujemy płatności, odzwierciedlając formuły zakupowe danego Klienta. Dzięki takiemu podejściu nasz Klient nie musi rozliczać się z każdym z oferentów szkoleń oddzielnie i wszelkich rozliczeń dokonuje wyłącznie z naszą firmą. Formuła ta bardzo dobrze sprawdza się między innych w takich firmach jak T-Mobile Polska S.A., Coca Cola HBC, Grupa GE Capital, Danfoss Poland, Danfoss Power Solutions, Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Możemy rozpocząć naszą współpracę od realizacji pierwszych zamówień, aby mogli się Państwo przekonać, jak działa i jakie korzyści przynosi usługa outsourcingu szkoleń.

Aby uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Skontaktuj się:

Dariusz Zieliński

Partner zarządzający
tel. 503 732 111
e-mail: dariusz.zielinski(at)edubroker.pl

I zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej usługi.