• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Jak działamy?

EduBroker to pierwsza firma doradcza zajmująca się kompleksowo rynkiem szkoleń w Polsce. Działamy od ponad 12 lat, doskonaląc naszą ofertę skierowaną do firm zainteresowanych rozwojem swoich pracowników. Standardy naszej pracy zakładają obiektywizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku szkoleniowego, monitorowanie nowych trendów w metodyce szkoleń, stałe potwierdzanie referencji i opinii na temat firm szkoleniowych i trenerów. Współpracując z nami, zyskujecie Państwo realne wsparcie innowacyjnej i efektywnej polityki zarządzania personelem, przekładającej się na wynik finansowy przedsiębiorstwa.

Nasza standardowa usługa obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oferentów szkoleń. Precyzujemy potrzeby Klienta, a następnie rekomendujemy najlepszą ofertę szkoleniową. Możecie także skorzystać Państwo z usługi outsourcingu logistyki szkoleń, licząc na nasze szerokie wsparcie w tym zakresie. Proponujemy Państwu również kompleksową usługę pełnego outsourcingu szkoleń: otwartych, zamkniętych, a także konferencji, seminariów i kongresów. To rozwiązanie przynosi Klientom wiele wymiernych korzyści i ułatwień.

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi outsourcingu szkoleń?
 • REDUKCJA KOSZTÓW
  Zmniejszenie kosztów pracy wewnętrznego działu szkoleń. Możliwość skoncentrowania działań menadżerów HR na koordynacji procesów oraz maksimum zasobów na strategicznych celach firmy.
 • GWARANCJA JAKOŚCI
  Wysoka jakość oferowanych szkoleń w oparciu o dotychczasowe doświadczenie oraz specjalizację firmy EduBroker. Obsługa ewentualnych reklamacji wynikłych podczas realizacji szkoleń.
 • NAJLEPSI TRENERZY
  Oferta najskuteczniejszych trenerów i firm szkoleniowych dzięki doskonałej znajomości rynku szkoleń. Stale potwierdzamy referencje i opinie na temat firm szkoleniowych i trenerów.
 • GWARANTOWANE ZNIŻKI
  Obniżenie kosztów zakupu szkoleń otwartych/zamkniętych, konferencji, seminariów poprzez skuteczne negocjowanie z oferentami wysokich rabatów.
 • MINIMALIZACJA RYZYKA
  Zmniejszenie ryzyka odwołania szkolenia poprzez konsolidację potrzeb szkoleniowych pomiędzy Klientami firmy EduBroker.
 • ŁATWE ROZLICZANIE
  Wszelkie rozliczenia dokonywane są wyłącznie z naszą firmą. Nasz Klient nie musi rozliczać się z każdym z oferentów szkoleń oddzielnie.

Ludzie Edubroker

W naszym słowniku nie ma słowa niemożliwe!
 • Odpowiednio doradzimy i zrealizujemy każdą potrzebę szkoleniową Klienta.
 • Zadbamy o długookresowy rozwój Państwa pracowników.
 • A jeśli będzie trzeba, zorganizujemy szkolenie w dowolnym zakątku kuli ziemskiej.

Poznaj ludzi EduBroker – nasz zarząd i doradców szkoleniowych. Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu, specjalizacjach, zainteresowaniach. Nawiążmy współpracę!

SZCZEGÓŁY

Bądź na bieżąco

W naszym serwisie znajdziecie Państwo informacje o aktualnych wydarzeniach – konferencjach, szkoleniach, seminariach i kongresach poświęconych problematyce IT, HR, finansowo-bankowej, prawu, zarządzaniu, marketingowi, PR-owi, sprzedaży czy kompetencjom biznesowym i rozwojowi osobistemu.
 

Szkolenia, seminaria, konferencje i kongresy, które polecamy na naszej stronie pochodzą od naszych sprawdzonych Partnerów szkoleniowych. Łączy je IDEA 4G – czterech gwarancji: jakości, terminu, dobrej ceny i satysfakcji. Wybrane wydarzenia, jak również gry szkoleniowe i książki mogą Państwo kupić na stronie naszego sklepu SKLEPU. Nasi Partnerzy przygotowali specjalnie dla Klientów EduBroker atrakcyjne rabaty.

Aby nasi Klienci mogli regularnie dowiadywać się o najbliższych wydarzeniach z interesujących ich dziedzin, raz w miesiącu wysyłamy im spersonalizowany newsletter IDEA. Zawiera on informacje o rekomendowanych wydarzeniach naszych Partnerów szkoleniowych oraz o zniżkach przygotowanych dla Klientów EduBroker. Klient ma możliwość dopasowania newslettera do swoich zainteresowań oraz potrzeb firmy. Newsletter IDEA stanowi znakomite źródło aktualnych informacji o ofercie szkoleń i konferencji z całej Polski.
 

Kwartalnik IDEA poświęcony jest wybranemu zagadnieniu tematycznemu. Nasi Klienci mogą dzięki niemu systematyzować swoją wiedzę w danym zakresie oraz dowiadywać się o nowościach. Do redagowania IDEA zapraszamy Partnerów specjalizujących się w danej tematyce; na naszych łamach Eksperci ci dzielą się swoimi doświadczeniami.

STREFA WIEDZY to onlinowa platforma edukacyjna, korespondująca z treścią Magazynu IDEA. Umożliwia ona Państwu zapoznanie się z najnowszymi trendami i poznanie efektywnych metodologii szkoleniowych. Autorami artykułów są nasi Partnerzy szkoleniowi – wiodący eksperci w swoich dziedzinach.