• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

SellVision

Nasza firma to sami praktycy z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu. Nazwa podkreśla to co nas charakteryzuje we współpracy z naszymi Klientami – wiemy jak skutecznie sprzedawać i zarządzać. Tworzymy dla naszych Klientów wizjonerskie modele rozwoju kompetencji handlowych. Czerpiemy autentyczną radość, kiedy możemy przyczynić się do sukcesów naszych Klientów. Wspólnie mamy ponad 100 lat doświadczeń biznesowych, przeszkoliliśmy ponad 50 tys.  uczestników, współpracujemy ze sobą od ponad 10 lat. Z sukcesami zrealizowaliśmy do tej pory kilkanaście projektów, w których braliśmy odpowiedzialność za wyniki jakie uzyskiwały działy handlowe w trakcie realizacji projektu rozwojowego.

Specjalizujemy się w:

  • Szkoleniach dla działów sprzedaży
  • Szkoleniach dla kadry zarządzającej
  • Coachingu i metacoachingu biznesowym
  • Szkoleniach dla KAM
  • Realizacji projektów doradczych podnoszących efektywność działów sprzedaży

Wszystkie programy rozwojowe w 70% oparte są na praktyce i osadzone w środowisku naszego klienta, realizujemy również w ramach warsztatów sesje poszukiwania rozwiązań (solving session). Wpływamy aktywnie na implementację nowych umiejętności w miejscu pracy uczestnika.

Naszymi klientami między innymi są:

Audi, Volvo Car Poland, Volkswagen, Honda, Hyundai, Adamed, Pfizer, Polfa Tarchomin, Glenmark, Thermod, 3NS, Bosh.

http://sellvision.pl/