• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Nykiel Rafał

Pracuje jako trener od 18 lat, a jako coach od 2004 roku.

Posiada międzynarodową akredytację trenera coachingu International Coaching Community, organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione Europejską Nagrodą Jakości EQA przyznawaną przez European Mentoring & Coaching Council EMCC.

W ciągu ostatnich 11 lat przeprowadził około 50 edycji certyfikacyjnych szkoleń ICC i przygotował do zawodu coacha ponad 500 osób.

Posiada także jedyny w Polsce certyfikat międzynarodowego trenera Team Coachingu ICC. Jest również aktywnie działającym executive coachem i team coachem.

Od wielu lat jest wykładowcą coachingu w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Menedżerskiej i Uniwersytecie Łódzkim. Swoje doświadczenie zawodowe buduje nie tylko poprzez pracę z klientami indywidualnymi w korporacjach oraz osobami prywatnymi, ale również z zespołami.

Z wykształcenia socjolog po studiach podyplomowych z zakresu zarządzania i marketingu. Oprócz tego ukończył wiele specjalistycznych szkoleń, m.in. NVC, NLP, Panorama Społeczna, podejście systemowe czy coaching prowokatywny.

Rafał jest także autorem Encyklopedii Coachingu www.encyklopediacoachingu.pl – platformy, która w przystępny sposób porządkuje informacje na temat coachingu oraz stanowi wiarygodne i rzetelne źródło wiedzy.

Pisze felietony do Magazynu Coaching i Coaching Extra.

Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl