• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Matysiak Kinga

Praktyk biznesu, współzałożycielka firmy szkoleniowej MINDSTREAM Sp. z o.o. oferującej szeroki zakres szkoleń certyfikowanych z zarządzania projektami i procesami.

Doświadczenie w biznesie zdobywała pracując jako Kierownik Projektów oraz Head of Project Management Department. Wprowadzała nowe produkty na rynek szkoleniowy, odpowiadała za sprzedaż i marketing produktów już istniejących.

Prowadziła oraz sponsorowała projekty informatyczne, marketingowe i edukacyjne.

Jest dyplomowanym trenerem z wieloletnim doświadczeniem, przeszkoliła ponad 4 500 osób. 

Specjalizuje się w szkoleniach i prelekcjach z zakresu zarządzania projektami oraz kompetencji managerskich. Posiada akredytacje trenerskie w zakresie PRINCE2®, AgilePM®, Change Management™ oraz Management of Value®.

Prowadziła zajęcia na MBA oraz studiach podyplomowych z zarządzania projektami, m.in. w Collegium Da Vinci w Poznaniu, w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, na Uniwersytecie Zielonogórskim, w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Obszar wystąpień i szkoleń:

  • zarządzanie projektami zgodne ze światowymi metodykami,
  • dobre praktyki zarządzania projektami,
  • komunikacja i praca w zespole projektowym,
  • zarządzanie zmianą,
  • psychologiczne aspekty w biznesie.
Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl