• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

DCC Consulting

Celem działania DCC Consulting jest wspieranie menadżerów, liderów projektów, właścicieli firm w odkrywaniu potencjału pracowników i planowaniu ich rozwoju. Doradzamy zarządzającym jakie zadania dobierać do ludzi, aby zwiększać ich motywację i satysfakcję z pracy, a dzięki temu poprawiać efektywności działania firmy. Uczymy efektywnej współpracy zespołowej w oparciu o różnice indywidualne członków zespołu.

https://dcc-consulting.pl/

Szkolenia

Prowadzimy warsztaty szkoleniowe z zakresu:

  • komunikacji interpersonalnej
  • asertywności
  • zarządzania zespołem
  • efektywnej współpracy zespołowej (z wykorzystaniem badania FRIS®)

Model FRIS® Style Myślenia

Pracujemy w oparciu o badanie FRIS® STYLE MYŚLENIA. Model FRIS® to pierwsze, polskie narzędzie diagnostyczno-rozwojowe (oparte na psychologii poznawczej) służące do rozumienia i trafnego opisu kluczowych różnic w sposobach myślenia i działania.

Zespół to różnorodność stylów myślenia. Dla wielu organizacji wyzwaniem jest dobra komunikacja i wysoka efektywność wspólnych działań. FRIS pomaga określić potencjał zespołu i jest prostym do zastosowania narzędziem w zarządzaniu czy pracy zespołowej. Badanie można wykonać indywidualnie jako element rozwoju osobistego lub dla zespołu np. kadry kierowniczej, grupy handlowców, danego działu czy dla teamu projektowego. Jego zastosowanie pozwala zwiększyć efektywność działań pomiędzy członkami zespołu i podnosi umiejętności współpracy w grupie.

Więcej o badaniu FRIS https://dcc-consulting.pl/badanie-fris/