• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Zarządzanie sobą w czasie w ramach SUMMER DEVELOPMENT CAMP

Zarządzanie sobą w czasie w ramach SUMMER DEVELOPMENT CAMP

Zarządzanie sobą w czasie


Kolejne zadanie, obowiązki z pracy, obowiązki w domu. Doba niezmiennie ma 24 godziny, ale przy natłoku zadań wydaje się, że dnia jest za mało. Jak poradzić sobie z tą ilością zadań? Czy każde zadanie jest tak ważne jak nam się wydaje?

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby, które chcą lepiej radzić sobie z planowaniem codziennych obowiązków.

 

JEŚLI CHCESZ:

  • poznać własny styl zarządzania czasem oraz ocenić swoją efektywność,
  • poznać zalety i wady organizacji czasu,
  • radzić sobie z priorytetyzowaniem zadań, dzięki wykorzystaniu Macierzy Eisenhower'a,
  • umiejętnie planować realizację zadań w czasie z wykorzystaniem m.in. zasady 60/40, ABC, metody ALPEN, czy Getting Things Done,
  • poznać, dzięki analizie SWOT, aktualnego podejścia do zarządzania czasem, czynników sukcesu oraz określić obszary do ulepszenia i zmiany

... TO ZAPRASZAMY NA WARSZTAT.

 

TREŚCI PORUSZANE NA WARSZTACIE:

Specyfika czasu jako zasobu - moduł pozwoli odpowiedzieć na pytanie czy naprawdę musimy planować, jakie są wady i zalety zarządzania czasu, ale również przybliży sposoby na zmotywowanie się do zmiany dotychczasowych nawyków.

Własna orientacja czasowa - uczestnicy będą mieli okazję ocenić własną efektywność planowania realizacji zadań w czasie.

Ważne a pilne - moduł poświęcony priorytetyzowaniu zadań. Uczestnicy poznają narzędzia tj. Macierz Eisenhower'a, Zasadę Pareto oraz konsekwencje wyboru wg rypu zadania A, B, C, D.

Właściwe działania we właściwym czasie - uczestnicy poznają zasady planowania czasu pracy, będą tworzyć listy, plany i harmonogramy, zastanowią się również w jaki sposób w rozmowie z innymi ludźmi wizualizować czas oraz jak uczyć innych zarządzania czasem.

Narzędzia i metody pomagające w ustalaniu priorytetów i efektywnym planowaniu - praktyczny moduł poświęcony narzędziom i metodom planowania czasu. Uczestnicy poznają Zasadę 60/40, Zasadę ABC, krzywą efektywności, Metodę ALPEN.

Getting Things Done - teoretyczne, praktyczne i naukowe fundamenty podejścia, uczestnicy poznają techniki gromadzenia informacji, metody wydajnego podejmowania decyzji, tworzenia odpowiednio skategoryzowanych list zadań.

SWOT - zmapowanie obecnego stanu w obszarze zarządzania zadaniami, zidentyfikowanie czynników sukcesu oraz obszarów do zmian i uzupełnienia.

Strumienie zadań a skupienie - uczestnicy dowiedzą się jak radzić sobie z mitem multitaskingu oraz co oznacza przerzutność uwagi.

 

WARSZTAT POPROWADZI:

Łukasz Gabryś

Trener, coach i konsultant z 16-letnim stażem. Praktyczne doświadczenie zdobył pracując w międzynarodowym koncernie Pfizer Polska Sp. z o. o. w działach sprzedaży i szkoleń. Prowadził szkolenia z profesjonalnych umiejętności sprzedaży oraz sesje coachingowe dla przedstawicieli handlowych. Współpracował z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży i Dyrektorem Sprzedaży, monitorując wyniki i poziom umiejętności sprzedażowych handlowców. 

Obecnie specjalizuje się w warsztatach z zakresu leadership oraz rozwoju kompetencji managerskich na wszystkich szczeblach zarządzania. Realizuje też projekty rozwojowe z zakresu sprzedaży, negocjacji oraz profesjonalnej obsługi klienta (m.in. opracowanie i wdrożenie standardów obsługi klienta). Prowadzi również zajęcia w obszarach rozwoju osobistego łącząc pracę warsztatową z sesjami coachingowymi (zarządzanie sobą w czasie, efektywna komunikacja i mediacje, asertywność, prezentacje i wystąpienia publiczne i inne). 

Realizował wiele projektów doradczo-szkoleniowych z zakresu rozwoju umiejętności i kompetencji kierowniczych dla managerów średniego i wyższego szczebla firm usługowych i produkcyjnych połączone z coachingiem (Akademia Managera-projekt dla średniej kadry zarządzającej oraz Top Mangementu, Akademia Zarządzania - projekt dla Kierowników Regionów Sprzedaży).

 

ZAPRASZAMY!

KUP BILET