• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

PROCON/POLZAK 2018

PROCON/POLZAK 2018

Zarządzanie talentem – jeden z głównych punktów 5. edycji konferencji zakupowej PROCON/POLZAK 2018

Branża zakupowa, podobnie jak inne gałęzie gospodarki, musi zmierzyć się z problemem znajdowania i zatrzymywania talentów w organizacjach.

Ewolucja rynku pracy oraz wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja procesów biznesowych, rodzi nowe problemy na drodze do budowania efektywnego zespołu zakupowego. Przekrój kompetencji oczekiwanych od kandydatów stale rozszerza się o kolejne umiejętności informatyczne, połączone ze zdolnością do przekładania ich na język finansowy czy zakupowy. Oczywiście, w dalszym ciągu, listę tzw. must-have’ów otwierają umiejętności miękkie, definiujące pracę w grupie.

Nowe schematy edukacyjne powinny kształcić umiejętności: samodzielnego uczenia się, rozwiązywania problemów, pracy w grupie, innowacyjności – mówi Mariusz Gerałtowski, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszania Menedżerów Logistyki i Zakupów.

O wyzwaniach kreowanych przez nowy typ pracownika oraz współczesne otoczenie zakupowe, będą mówić podczas konferencji PROCON/POLZAK 2018 przedstawiciele wyższej kadry zarządzającej, eksperci oraz specjaliści.

PROCON/POLZAK stanowi kompendium wiedzy specjalistycznej na temat trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań oraz metod tworzenia i zarządzania działami zakupów. Jednocześnie, od lat, tworzy platformę networkingową dla wszystkich przedstawicieli branży zakupowej – dodaje Mateusz Borowiecki, Dyrektor Zarządzający w OptiBuy.

Największa konferencja zakupowa w Polsce obchodzi 5. Jubileusz – PROCON/POLZAK 2018

Dla niektórych – to piąta, dla innych już piętnasta edycja konferencji. Wydarzenia, które kontynuuje 10-letnią tradycję konferencji POLZAK.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, PROCON/POLZAK stał się kluczowym wydarzeniem wpisywanym do kalendarzy przez praktyków zakupowych, menedżerów logistyki czy ekspertów branżowych. Pobijając kolejne rekordy frekwencji,  niezmiennie zachowuje dotychczasowy charakter - platformy wymiany wiedzy branżowej, najlepszych praktyk z zakresu zakupów, zarządzania łańcuchem dostaw oraz budowania zespołów.

Okrągły jubileusz uświetnią najlepsi prelegenci poprzednich edycji wydarzenia. Bezspornie jednak, głównym gwoździem programu będzie ikona współczesnych zakupów – żyjąca legenda - dr Peter Kraljič. Twórca spopularyzowanej macierzy, która nieustannie od 35 lat jest wykorzystywana w działach zakupów na całym świecie.

PROCURE VALUE – NOT COSTS

W ubiegłym roku, prelegenci i uczestnicy skoncentrowali się na koncepcji Zakupy 4.0. W październiku 2018, tematem przewodnim będzie hasło: Procure value – not costs. Wiele mówi się o zmianie roli zakupów w organizacjach – z funkcji polegającej stricte na cięciu kosztów do funkcji kreatora wartości oraz źródła przewagi konkurencyjnej.

Wykorzystując nowe narzędzia i technologie nowoczesne zakupy koncentrują się już nie wyłącznie na kosztach, ale przede wszystkim na wartości dodanej, którą w dłuższym okresie wnosi do firmy wybrane przez nas rozwiązanie i partner biznesowy – mówi Andrzej Zawistowski, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszania Menedżerów Logistyki i Zakupów.

Celem konferencji będzie pokazanie jak przeprowadzić transformację działu zakupów, budować jego pozycję w oczach klienta wewnętrznego, tworzyć przewagę konkurencyjną oraz jak mierzyć się postępującą automatyzacją procesów do tej pory wykonywanych przez ludzi.

Wzorem lat ubiegłych, program PROCON/POLZAK 2018 będzie podzielony na równoległe bloki tematyczne.

  • Zarządzanie talentem
  • Zakupy produkcyjne (direct)
  • Zakupy pośrednie (indirect)
  • Zakupy usług marketingowych
  • Zakupy inwestycyjne (CAPEX)
  • Procesy i narzędzia
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Smart Procurement Solutions
  • Panele Dyskusyjne i Stoliki Tematyczne.

PROCON/POLZAK odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 22-23 października 2018.

Organizatorzy:

OptiBuy – www.optibuy.com

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) – www.psml.pl

Więcej informacji: www.konferencja-proconpolzak.pl

KUP BILET