• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów w ramach SUMMER DEVELOPMENT CAMP

Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów w ramach SUMMER DEVELOPMENT CAMP

Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów


Współczesne organizacje żyją w czasach dużej presji. Presji na wyniki, na innowacyjność, na samodzielność – to codzienność w wielu firmach. Niestety presja to często niepotrzebne emocje, a emocje – przynajmniej niektóre – mogą negatywnie wpływać na procesy związane z kreatywnością i rozwiązywaniem problemów w organizacji.

Szkolenie, które chcemy zaproponować to solidna wiedza dotycząca kreatywności. Podczas szkoleniu uczestnicy zapoznają się z technikami, które ułatwiają rozwiązywanie problemów w organizacji oraz będą mieli okazję zanalizować, jakie ich zachowania blokują ich twórczość i ich współpracowników.

 

JEŚLI CHCESZ:

  • poznać techniki kreatywne i otrzymać schematy, wzory, algorytmy, które wpłyną na efektywność rozwiązywania problemów w organizacji, tj. schemat diagnozy sytuacji trudnej, opis metody 6-3-5, opis Myślowych Kapeluszy, czy Kwiatu Lotosu,
  • poznać swój styl poznawczy i jego wpływ na rozwiązywanie problemów,
  • poznać różnice indywidualne i zrozumieć jak one wpływają na dobór metod kreatywność oraz tempo znajdowania rozwiązania

... TO ZAPRASZAMY NA WARSZTAT.

 

TREŚCI PORUSZANE NA WARSZTACIE:

Kreatywność i problemy? – czy twórczość i kłopoty mogą być sprzymierzeńcami? - moduł dotyczący wiedzy związanej z twórczością, definiowaniem problemów, emocjach towarzyszących sytuacjom trudnym i wymagającym znalezienia rozwiązania.

Problem czy konflikt? – analiza sytuacji konfliktowych i problemowych - w trakcie tej części szkolenia przeanalizujemy jak analizować i reagować na sytuacje zgłaszane przez współpracowników, jak reagować na pomysły oraz zachęcać do poszukiwań rozwiązań i innowacyjności.

„Narzędziówka” nie tylko dla kreatywnych, czyli jak pomóc sobie i innym w analizowaniu i generowaniu rozwiązań - moduł przeznaczony poznaniu i testowaniu technik kreatywnych, m.in. 6 Kapeluszy Myślowych, Burza Mózgów, 5Why, 6-3-5, Metaplan i Kwait Lotosu.

Jak samemu rozwiązać swoje problemy (przy niewielkiej pomocy zespołu)? - kilka pytań, które zawsze pomogą – „narzędziówka” dla każdego zestresowanego umysłu.

 

WARSZTAT POPROWADZI:

Julita Urbaniuk

Trener TAW Polska. Psycholog biznesu, doświadczony szkoleniowiec i coach z osiemnastoletnim doświadczeniem szkoleniowo-doradczym. Specjalizuje się w treningach z zarządzania projektem, konfliktem, zarządzania zespołami, oceny pracowniczej, motywowania i szkoleniach dla liderów zespołów. Autorka publikacji.

Poprowadziła ponad 700 sesji szkoleniowych i coachingowych.

Absolwentka kursów i szkoleń:

  • Certyfikat trenera biznesu - WIFI Osterreich szkoła Trenerów w Wiedniu organizowana przez Instytut Międzynarodowego Transferu Know-How Federalnej Izby Gospodarczej Austrii;
  • Praktyczne aspekty PMI;
  • Wstęp do zarządzania projektem wg metodyki PMI;
  • Akademia Medialna PAP – techniki PR;
  • Studium Mediacji – certyfikat uprawniający do wpisania na listę mediatorów sądowych;
  • Studium Interwencji Kryzysowej;
  • Racjonalna Terapia Zachowań – Centrum Psychoterapii Integralnej.

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla:

Colgate Palmolive Manufacturing Polska; Foundation Brakes; Leoni Kabel; Autoliv Poland; LG Display; Selena (Tytan); Tadmar; Oras; Baumit; Velux Namysłów; Tarmac; Libet; Leroy Merlin; Novol; PGNiGe, Elektrownia Rybnik, Bombardier ZWUS, NSK Wałbrzych, Urząd Miasta Wrocław, NG2; Dolnośląski Urząd Skarbowy we Wrocławiu; Faurecia, Bombardier ZWUS Katowice, Gambit Lubawka, Bank Śląski, WRO Lot.

ZAPRASZAMY!

KUP BILET