• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Kluczowe wskaźniki efektywności czyli KPI w Call Contact Center

Kluczowe wskaźniki efektywności czyli KPI w Call Contact Center

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu Kluczowe wskaźniki efektywności?

 

Kluczowe wskaźniki efektywności czyli KPI

(key performance indicators) to mierniki dzięki którym można ocenić funkcjonowanie firmy, wychwytywać obszary nieefektywności, śledzić zmiany w czasie. Dają podstawę do budowania zorientowanej na wyniki kultury firmy, czy też służą jako źródło obiektywnej informacji zwrotnej dla pracowników, menedżerów, zarządów. Kluczowe wskaźniki efektywności są narzędziem pozwalającym szybko podejmować decyzje, planować działania czy reagować na pojawiające się problemy, pozwalają ocenić skuteczność działań biznesowych. Dobrze dobrane kluczowe wskaźniki efektywności pozwalają ograniczyć dużą ilość informacji do najbardziej potrzebnych danych, które dają najlepszy obraz realizacji wyznaczonych celów. Kluczowe wskaźniki efektywności są charakterystyczne dla danej firmy, konkretnego stanowiska i będą się różnić w zależności od charakterystyki przedsiębiorstwa, branży, wielkości firmy bądź strategii działania.

 

29.03.2019 

Warszawa, Golden Floor Tower

Profil uczestnika

Dla kierowników sprzedaży, kierowników operacyjnych, wszystkich osób zaangażowanych w proces sprzedaży i obsługi klienta, które chcą zwiększyć efektywność tych procesów.

 

Dzięki udziałowi dowiesz się: co wpływa na motywację pracowników?, Jakie są obecne trendy? jak pracować ze wskaźnikami KPI?, Jakie KPI wyznaczyć dla każdego z obszarów biznesu?, Jak dobrać wskaźniki KPI?, Jaka jest złota zasada przy ustalaniu KPI?

Dołącz do praktyków i zacznij stosować Kluczowe wskaźniki efektywności.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DOSTĘPNY NA STRONIE: https://practicalevents.pl/s/wydarzenia/kluczowe-wskazniki-efektywnosci/

KUP BILET