• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Kampus zarządzania projektami

Kampus zarządzania projektami

Już w grudniu rusza Kampus Zarządzania Projektami pm2pm!
Najnowsze trendy, trenerzy eksperci i pasjonaci zarządzania projektami, duża dawka wiedzy, inspiracji i motywacji na kolejny rok.
Kampus to 3 dniowe wydarzenie szkoleniowo- networkingowe, podczas którego podniesiesz swoje kompetencje na wybranym szkoleniu specjalistycznym z obszaru zarządzania projektami.
Lecz nie tylko, to również możliwości integracji z innymi pasjonatami zarządzania projektami oraz wymiany doświadczeń.
Dodajemy jeszcze sesję warsztatów rozwojowych oraz dwie prelekcje: Panel dyskusyjny o wdrożeniu PMO w organizacji oraz inspirującą prelekcję o zdobywaniu Korony Ziemi.
Każdy uczestnik może wybrać szkolenie dla siebie z dostępnych aż 5 tematów.
Oprócz mocno specjalistycznych szkoleń z zarządzania ryzykiem, komunikacją, czy portfelem projektów dokładamy najnowsze trendy na rynku szkoleniowym: Agile oraz grę Simultrain, pozwalającą na realizację projektu w stymulowanym środowisku on-line.

Nie przegap tej okazji! Zebraliśmy dla Ciebie najlepszych trenerów z ciekawymi tematami.

Liczba miejsc na każdy moduł szkoleniowy jest ograniczona.
UWAGA możliwość skorzystać z dofinansowania szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych.
Widzimy się w Cedzynie k/Kielc 5-7 grudnia!
Więcej na www.kampus.pm2pm.pl

KUP BILET