• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

emPOWER HR

emPOWER HR

Porozmawiajmy o strategii personalnej w Twojej firmie. Porozmawiajmy o najważniejszym jej ogniwie – ludziach. Porozmawiajmy o równowadze między pracą a życiem prywatnym. Czy Twoja firma dba o Human Relations? Czy pracownicy w Twojej organizacji są szczęśliwi? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, jak szczęście przekłada się na wyniki działalności firmy? Czy Twoim zdaniem well-being to coś więcej niż benefit w postaci karty sportowej? I w końcu czy w Twojej organizacji słucha się ludzi, ich pomysłów, potrzeb bez względu na ich staż, doświadczenie czy stanowisko?

 

Porozmawiajmy o tym wspólnie podczas emPOWER HR – spotkaniu, którego najważniejszym tematem jest człowiek i jego rola w organizacji. Czekamy na Ciebie w gronie znakomitych ekspertów, praktyków, inspiratorów, facylitatorów. Dołącz do nas, wspólnie wypracujmy najlepsze rozwiązania i strategie, wspólnie budujmy przewagę biznesową HR w każdej organizacji!

KUP BILET