• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Budowanie wpływu HR w organizacji

Budowanie wpływu HR w organizacji

Budowanie wpływu HR w organizacji


"To był taki świetny pomysł, a Zarząd go nie przyjął…" - dzięki kontaktom z HR wiemy, że takie sytuacje mają miejsce. Bywają oczywiście frustrujące, ale też pozwalają poznać sposób myślenia kierownictwa i modyfikować pomysły w sposób, który pozwoli osiągać nam sukcesy i "sprzedawać" je.

Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozumieniem celów biznesowych i strategicznych organizacji. Mając świadomość i rozumiejąc tzw. wyższe cele dużo łatwiej jest proponować rozwiązania, na które szef spojrzy przychylnym okiem, ponieważ będą spójne i przystające do kierunku, w którym zmierza Organizacja.

 

JEŚLI CHCESZ:

  • uporządkować i poszerzyć wiedzę i bazowych kompetencji dotyczących procesów zarządzania ludźmi i ich kompetencjami,
  • trenować umiejętność "przenoszenia" celów strategicznych Organizacji na operacyjne działanie HR,
  • poznać narzędzia wpływu istotne do prowadzenia rozmów, argumentowania i przekonywania do zgłaszanych pomysłów

... TO ZAPRASZAMY NA WARSZTAT.

 

TREŚCI PORUSZANE NA WARSZTACIE:

Komu i po co potrzebny Human Resources Management w Organizacji?

Klasyka vs nowoczesność, czyli dział HR czy zespół HR biznes partnerów?

E-HRM, V-HRM i inne tego typu rozwiązania

Umocowanie zagadnień HRM w procesach organizacyjnych.

Powiązania między jakością szeroko pojętych zasobów ludzkich a celami organizacji na poziomie strategicznym i operacyjnym.Zarządzanie i rozwijanie ludzi vs zarządzanie i rozwój kompetencji.

Narzędzia wpływu jakimi dysponuje HR w firmie i w jej otoczeniu.

Jak stworzyć spójną wiązkę działań HR by była dobrze dopasowana do Organizacji w której pracuję.

 

WARSZTAT POPROWADZI:

Izabela Nawara-Wiciarz

Psycholog zarządzania, doświadczony trener i konsultant biznesu z 19-letnim doświadczeniem szkoleniowo-doradczym.

Specjalizuje się w treningach z obszaru psychologii relacji interpersonalnych, zarządzania zespołem, technik uczenia się oraz tworzenia i rozwoju zespołów. Pracuje z wykorzystaniem metodyki nauki przez doświadczenie. Jest twórcą autorskich programów szkoleniowych w formule out-door. Przez kilka lat była związana z Akademią Ekonomiczną we Wrocławiu, gdzie jako pracownik naukowy wykorzystywała swoje doświadczenia w pracy nad nowoczesnymi narzędziami rozwoju pracowników.

Autorka publikacji naukowych z dziedziny zarządzania kadrami oraz narzędzi badania potencjału zawodowego, narzędzi satysfakcji i narzędzi HR.

 

ZAPRASZAMY!

KUP BILET