• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

DEBIT SUMMER SUMMIT 2019 - Letni Szczyt Windykacji 2019

DEBIT SUMMER SUMMIT 2019 - Letni Szczyt Windykacji 2019

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA I EDYCJĘ LETNIEGO SZCZYTU WINDYKACYJNEGO 2019.

SPOTYKAMY SIĘ W NIECODZIENNEJ ATMOSFERZE W PODWARSZAWSKIM KURORCIE MARINA DIANA NAD JEZIOREM ZEGRZYŃSKIM W GRONIE PONAD 70 PRAKTYKÓW, BY ŚLEDZIĆ ZMIANY RYNKOWE W OBSZARZE WINDYKACJI, WYMIENIĆ SIĘ CENNYM DOŚWIADCZENIEM I NAWIĄZAĆ RELACJE BIZNESOWE. WSZYSTKO TO UMOŻLIWIA DYNAMICZNA FORMUŁA KONFERENCJI, WIEDZA OSÓB, KTÓRE REPREZENTUJĄ RÓŻNE ORGANIZACJE W RAMACH BRANŻY WINDYKACYJNEJ, AKTUALNE ZAGADNIENIA I WRESZCIE DEBATY Z UDZIAŁEM EXPERTÓW. PO CZĘŚCI MERYTORYCZNEJ PRZEWIDZIELIŚMY WSPÓLNY NETWORKING WE WSPANIAŁYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

SPOTKASZ PARTNERÓW, KLIENTÓW I NAWIĄŻESZ NOWE RELACJE BIZNESOWE. POZNASZ NARZĘDZIA, KTÓRE BĘDZIESZ MÓGŁ WYKORZYSTAĆ JUŻ DZIŚ DO TEGO ABY ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ WINDYKACJI W SWOJEJ FIRMIE. DOWIESZ SIĘ O ZMIANACH W PRAWIE, SZANSACH I ZAGROŻENIACH JAKIE CZEKAJĄ BRANŻĘ.

 

LOKALIZACJA

DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI PRZYGOTOWANO SPECJALNĄ OFERTĘ NOCLEGOWĄ ZE ŚNIADANIEM W HOTELU MARINA DIANA, W KTÓRYM BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁA KONFERENCJA:

  • POKÓJ 1-OS. – 240 ZŁ NETTO
  • POKÓJ 2-OS. – 224 ZŁ NETTO

height=150

HOTEL MARINA DIANA NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM
UL. WCZASOWA 24, 05-127 BIAŁOBRZEGI

W CELU REZERWACJI NOCLEGU PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z RECEPCJĄ HOTELU MARINA DIANA:

TEL. +48 22 768 01 41
E-MAIL: MARINADIANA@MARINADIANA.PL
WWW.MARINADIANA.PL

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

 

PROFIL UCZESTNIKA

KONFERENCJĘ DEDYKUJEMY:

✓ MANAGEROM I PRACOWNIKOM DZIAŁÓW: WINDYKACJI, ROZLICZEŃ, MONITORINGU PŁATNOŚCI

✓ PRAWNIKOM, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ OBSŁUGĄ DŁUŻNIKÓW PRZEBYWAJĄCYCH ZA GRANICĄ

✓ SPECJALISTOM DS. OBSŁUGI I SPRZEDAŻY WIERZYTELNOŚCI

✓ WŁAŚCICIELOM I PREZESOM FIRM, KTÓRZY CHCIELIBY ZWIĘKSZYĆ PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ

✓ UCZESTNIKOM Z BRANŻY: BANKOWEJ, POŻYCZKOWEJ, PLATFORM CYFROWYCH, DOSTAWCOM INTERNETU I TELEFONII KOMÓRKOWEJ, DOSTAWCOM ENERGII I PALIW, FIRMOM IT I DOSTAWCOM ROZWIĄZAŃ DIGITAL, ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI, KANCELARIOM PRAWNYM I FIRMOM DORADCZYM.

 

PROGRAM

9.30 – 10.00    REJESTRACJA

10.00 – 10.10  OTWARCIE KONFERENCJI I PRZYWITANIE GOŚCI 
                        Katarzyna Guzowska-Lombara, Practical Events

PANEL: INTEGRACJA DANYCH W HURTOWNI DANYCH

10.10 – 10.40  JAKIE DANE PRZEKAZUJE WIERZYCIEL PIERWOTNY WIERZYCIELOWI WTÓRNEMU PO CESJI WIERZYTELNOŚCI: NAJCZĘSTSZE PROBLEMY. 
                        PUNKT WIDZENIA WIERZYCIELA PIERWOTNEGO I WTÓRNEGO
                        Marek Rechciński, Bank Pekao

10.40 – 11.15  SKUTECZNE SPOSOBY INTEGRACJI DANYCH WIELOSKŁADNIKOWYCH.
                        JAK ZAIMPORTOWAĆ DANE DO BAZY W CIĄGU 24H OD CESJI WIERZYTELNOŚCI?

11.15 – 11.45  DEBATA:
                        NARZĘDZIA I SZYBKA OBSŁUGA BAZ DANYCH PRZY CESJI WIERZYTELNOŚCI.
                        Marek Rechciński – Bank PEKAO, Piotr Kostarski – Provema, Wojciech Lasoń – AASA Polska

11.45 – 12.00  PRZERWA KAWOWA

PANEL: POSZUKIWANIE MAJĄTKU

12.00 – 12.30  SKIP TRACING I POSZUKIWANIE MAJĄTKU DŁUŻNIKA W POLSCE
                        Edyta Walenczyk – kancelaria Infinity, Sebastian Haraś – De Facto

12.30 – 12.45  DECYZJA UODO DOTYCZĄCA UPUBLICZNIANIA DANYCH OSOBOWYCH DŁUŻNIKÓW
                        Piotr Wajszczak, Inspektor Ochrony Danych w dlugi.info
                        – Kiedy można upublicznić dane osobowe dłużnika
                        – Jakie dane osobowe dłużnika można upublicznić
                        – W jakim celu się je upublicznia
                        – Przykłady w praktyce

12.45 – 13.45  MAJĄTEK ULOKOWANY W BITCOINACH. I CO DALEJ Z WINDYKACJĄ
                        Michał Legumina, Atende

13.45 – 14.45  LUNCH

PANEL: SKUTECZNE CALL CENTER VS. STALKING

14.45 – 15.15  WŁASNE CALL CENTER: DZIAŁANIA OPERACYJNE I KOSZTY
                        Janusz Pytlak, Tide Software

15.15 – 16.00  ZARZĄDZANIE NALEŻNOŚCIAMI W FIRMACH MAŁYCH I DUŻYCH
                        Anna Gąsiorowska MEDIA KIT

16.00 – 16.15  PRZERWA KAWOWA

16.15 – 17.00  POZYSKIWANIE DANYCH W DOBIE RODO
                        Łukasz Kopaczewski, Mikołaj Ryzop, Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Inkaso Serwis

17:00 – 22:00  NETWORKING I LETNIE ATRAKCJE NAD JEZIOREM

                        – KOLACJA GRILLOWA
                       – OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
                       – OPEN BAR Z %

 

PARTNERZY

  

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

   
  

 

 

PRELEGENCI

marek-rechcinski-large

Marek Rechciński, Dyrektor Operacyjny, Bank Pekao
Trener i doradca z 15 letnim doświadczeniem praktycznym w zakresie szeroko rozumianego zarządzania wierzytelnościami w obszarach B2B i B2C jak również tematów związanych z zarządzaniem zespołem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy początkowo jako osoba tworząca systemy zarządzania należnościami w Grupie Firm Logistycznych w Polsce FM LOGISTIC. Następnie jako Dyrektor Windykacji w Polsce w Spółce COFACE zajmującej się windykacją, sporządzaniem raportów gospodarczych i ubezpieczeniem kredytu kupieckiego. Podczas kilkuletniej pracy w Banku Citi Handlowy (wcześniej Citi Financial) poszerzył swoją wiedzę w zakresie zarządzania wierzytelnościami o charakterze masowym. Prowadził wiele szkoleń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, uczestnik i prelegent konferencji z zakresu szeroko rozumianej windykacji. Na swoim koncie ma również przeprowadzenie szczegółowego audytu w jednym z największych Banków w Polsce w zakresie przeglądu i ewentualnych rekomendacji po-audytowych w zakresie całego procesu windykacji poczynając od wczesnego procesu monitoringu, aż do sprzedaży portfela włącznie. Swoją karierę zawodową kontynuuje jako Dyrektor Operacyjny w Banku Pekao S.A. w Departament Kredytów Trudnych Klienta Korporacyjnego w zakresie małych i średnich przedsiębiorstw (SME).

piotr-kostarski

Piotr Kostarski, Provema, IPP Management
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego (dyplom z wyróżnieniem), certyfikowany uczestnik szkoleń organizowanych przez Instytut Allerhanda. Posiada kilkuletnie doświadczenie w budowie struktur formalnych dla produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU, w sporach z zakresu błędów w sztuce budowlanej oraz sprawach z obszaru obsługi spółek kapitałowych. Przez ostatnie lata związany z obsługą procesów windykacji i restrukturyzacji podmiotów korporacyjnych posiadających wielomilionowe zaangażowania kredytowe. Piotr jest również praktykującym członkiem rad wierzycieli w toku postępowań upadłościowych, posiada bogate doświadczenie w budowaniu i negocjowaniu strategii polubownej spłaty zadłużenia, z wykorzystaniem dobrowolnych akwizycji nieruchomości oraz przedsiębiorstw. Prowadzi szkolenia z tematyki upadłości konsumenckiej i prawa restrukturyzacyjnego dla największych firm z branży energetycznej w Polsce.

wojciech-lason

Wojciech Lasoń, Dyrektor Działu Windykacji w AASA Polska
Aktualnie Dyrektor Działu Windykacji w Aasa Polska S.A. oraz niezależny doradca z zakresu zarządzania procesami windykacyjnymi. Manager od lat związany z rynkiem finansowym, w szczególności z windykacją. Drogę zawodową w tej dziedzinie rozpoczął w Provident Polska S.A., a następnie Coface Poland Sp. z o. o. W ostatnich latach był związany ze Spółką Regita Sp. z o. o., gdzie zajmował stanowisko Dyrektora Działu Windykacji. Podobne funkcje pełnił wcześniej w Polskich Książkach Telefonicznych oraz w Call Center Poland.

height=300

Piotr Wajszczak, Inspektor Ochrony Danych w dlugi.info
Bloger Roku 2010 w kategorii blogów profesjonalnych, jeden z pomysłodawców dlugi.info będącego samoobsługowym serwisem ogłoszeniowym dzięki któremu firmy i konsumenci samodzielnie odzyskują pieniądze. Entuzjasta nowoczesnych technologii, używał Allegro zanim stało się to modne…

height=300

Michał Legumina, Dyrektor Działu Rozwoju, ATENDE
Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej zdobył w polskich i międzynarodowych firmach IT, świadcząc usługi doradcze i projektując rozwiązania dla sektorów: telekomunikacji, ubezpieczeń, finansów i wielu innych. Jest jednym z pomysłodawców, a zarazem głównym architektem oryginalnego rozwiązania ChainDoc firmy Atende S.A., opartym na technologii blockchain. Specjalizuje się w technologiach blockchain oraz Internetu Rzeczy.

height=368

Janusz Pytlak, Wiceprezes Zarządu, Tide Software
Od 10 lat zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu Tide Software – największego podmiotu na polskim rynku dostarczającego zintegrowaną (SMS, email, ContactCenter) ofertę komunikacyjną. Klienci spółki wysyłają ponad 100 mln komunikatów miesięcznie. Zarządza działem sprzedaży, a jego głównym obszarem zainteresowania jest poprawa efektywności działań klientów z różnych branż. Wcześniej jako Wiceprezes Zarządu SUPREMIS, pierwszego Złotego Partnera firmy SAP, odpowiadał za sprzedaż systemów ERP i CRM. Brał udział w wielu projektach jako doradca, project manager.

anna-gasiorowska

Anna Gąsiorowska, Negocjator, MEDIA KIT
Zarządzanie Należnościami w Firmach Małych i Dużych NA REZERWĘ ZA UOKIK lub RPO
Anna Gąsiorowska – kobieta pracująca, żadnej windykacji się nie boi. I tak już od ponad 25 lat. W wieku 24 lat zostałała Dyrektorem ds. Windykacji, kontroli kredytowej i prokurenta. Zarządzała należnościami 16 spółek Grupy Kronospan w Polsce, a także pracę działów Grupy w Europie Zachodniej, Południowej i Wschodniej. W wieku 18 lat (+VAT) założyła firmę Negocjator Anna Gąsiorowska. W myśl zasady, „gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, cały czas aktywnie odzyskuje należności tam, gdzie inni już dawno stracili nadzieję. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na licznych, autorskich i unikatowych szkoleniach, na których każdy poczuje się swobodnie. Z jej szkoleń można wynieść o wiele więcej niż długopis i notes… Zarówno w życiu, jak i w sprawach biznesowych kieruje się zasadą, by do każdego człowieka, do każdej sprawy należy podejść indywidualnie. Każdy przypadek należy rozpatrywać osobno. Wyobraźcie sobie zatem, jak wyglądają jej codzienne zakupy i negocjacje ze sprzedawcą w lokalnym warzywniaku…
Anna Gąsiorowska w życiu podnosi nie tylko obciążenia finansowe, ale też te fizyczne. Jest również wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Polski w kettlebell. W tym roku otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski. Ze względu na swoje zdolności i miły głos nieznoszący sprzeciwu, jest również trenerem drużyny OCR (biegów przez przeszkody) ze Szczecinka – Husaria Race Team – Szczecinek – zawodnicy z tego klubu regularnie wygrywają lub zajmują wysokie miejsca w krajowych zawodach (ze względu na doskonałe przygotowanie fizyczne i mentalne, ale może też by nie podpaść swojej trenerce – któż to wie?), a także regularnie startują w mistrzostwach świata i Europy (dla Anny Gąsiorowskiej nie istnieją granice). W myśl zasady – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Anna Gąsiorowska jest również dietetykiem oraz trenerem personalnym. Jednym zdaniem – sprawi, że Twój portfel przytyje, a Twój rozmiar się zmniejszy…

KUP BILET