• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Efektywna komunikacja

Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl

Wyszukaj:

 • Dębowski Adam

  Psycholog biznesu, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mediator

  Psycholog biznesu, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mediator. Jako mówca nie motywuje. Zmusza do przemyśleń, które same tworzą motywację. Porusza tematy, które wpływają na wszystkich, a nikt o nich nie mówi. Uczy, jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menadżer, szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Pomaga rozwijać umiejętności komunikowania, negocjacji, słuchania,kontroli emocji, rozwiązywania konfliktów.

  CZYTAJ DALEJ
 • Grezel Norbert

  Trener, przedsiębiorca, mówca motywacyjny.

  Odkrycie potrzeb rozmówcy pozwala na trafną identyfikację obszaru do zmian i rozwoju. Sprzyja to szybkiej i wydajnej pracy, która owocuje obopólnym zadowoleniem.

  CZYTAJ DALEJ
 • Skorek Wojciech

  Trener, przedsiębiorca

  Ciekawość jest emocją napędzającą do działania, mimo obaw i wątpliwości.

  CZYTAJ DALEJ
 • Spyra Jakub

  Autor i inicjator nowych ścieżek rozwoju personalnego. 

  Meta-trener (trener trenerów wewnętrznych) w  podmiotach medycznych oraz koncernach farmaceutycznych, a także instytucjach państwowych, spółkachj skarbu państwa, bankach i wielu najbardziej znaczących firmach.

  CZYTAJ DALEJ
 • Stączek Marek

  Ghostwriter, mówca, trener, autor książek biznesowych
  Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sztuki storytellingu, prezentacji publicznej, kreatywności. Pisze teksty wystąpień oraz książki z zakresu psychologii w biznesie. Prowadzi doradztwo w zakresie przygotowania do ważnych wystąpień oraz szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem doświadczenia z własnej pracy zawodowej (przez cztery lata - Członek Zarządu).
  CZYTAJ DALEJ